Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Błąd przy instalacji stacji z obrazu "pci.sys"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lapino
Użytkownik Forum


Dołączył: 23 Jul 2010
Posty: 4
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Thu Dec 06, 2012 10:00 pm    Temat postu: Błąd przy instalacji stacji z obrazu "pci.sys" Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dostałem do szkoły 5 kompów używanych typu hp 7700 na c2d. Kompa jednego zainstalowałem z obrazu bazowego poprzez lan, doinstalowałem wszystko co mi potrzeba i zrobiłem obraz stacji na serwerze. Kolejnym krokiem było przeniesienie utworzonego obrazu na inne komputery tego samego typu. Po skopiowaniu poprzez RIS całego obrazu (poprawnym) przy pierwszym starcie windowsa wywala błąd c:\ ......\drivers\pci.sys - plik jest uszkodzony lub go brak. Podmiana tego pliku na oryginalny z windowsa w obrazie jak i zainstalowanej stacji nic nie daje. Nie mogę sobie z tym poradzić. Dodam też że dzieje się tak samo w przypadku innych markowych komputerów fujitsu siemens. Na komputerach oryginalnych z pracowni problem taki nigdy nie występował. Dodam też, że próbowałem to już robić kilkanaście razy i efekt zawsze jest ten sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
thomas.night
Użytkownik Forum


Dołączył: 14 Oct 2011
Posty: 107
Pomógł: 2
Skąd: Polska

PostWysłany: Sun Dec 09, 2012 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te 5 kompów ma działać w domenie?

Cytat:
[..] i zrobiłem obraz stacji na serwerze.

Rozumiem, że mówimy o stanie systemu po odpaleniu sysprep'a?
Czy konfigurowałeś BIOS na każdym z tych komputerów w sposób identyczny jak w przypadku 'wzorcowego'?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group