Forum KOPI Strona Główna KOPI
Forum Klubu Opiekunów Pracowni Internetowych
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem - pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robbie
Użytkownik Forum


Dołączył: 12 Jun 2012
Posty: 2
Skąd: Lesko

PostWysłany: Tue Jun 12, 2012 4:12 pm    Temat postu: problem - pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i mam problem. Chodzi mianowicie o to że zginęły mi dane z komputera po podłączeniu do nowej domeny po przeinstalowaniu serwera. Komputer o którym mowa w Document and settings ma foldery wszystkich użytkowników którzy się na nim logowali z zawartością oprócz jednego który nie ma ani zawartości pulpitu i w dodatku nie ma folderu moje dokumenty. Moje pytanie gdzie to wszystko się zapisywalo bo jak nie na serwerze ani w folderach na dysku c komputera to gdzie to jest, bo podłączeniu do nowej domeny komputera nagle mi to zginęło z pulpitu i z moich dokumentów.

Proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
Administrator


Dołączył: 01 Nov 2004
Posty: 2225
Pomógł: 23
Skąd: z Księżyca

PostWysłany: Tue Jun 12, 2012 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, uzupełnij profil, bo usunę konto.
Po drugie, jeśli użytkownicy logowali się na konta lokalne, to ich dokumenty są na dysku lokalnym, natomiast dla użytkownika logującego się do domeny, miejscem zapisu dokumentów był serwer.
Bye bye dane.
_________________
Belfer.one.PL

Autorski Przewodnik Kulturalny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robbie
Użytkownik Forum


Dołączył: 12 Jun 2012
Posty: 2
Skąd: Lesko

PostWysłany: Tue Jun 12, 2012 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam. Uzupełnione.O tym to ja wiem że taka jest procedura zapisu. Tylko że ktoś przedemną przeinstalował serwer i najwidoczniej nie podłączył do domeny tego jednego komputera. On cały czas logował się w"do starej domeny. No i gdzie te dokumenty bo patrząc na bierzące dokumenty które się ostały na dysku pokazuje mi miejsce na serwerze którego nie ma. Dodatkowo przy ścieżce dostępu we właściwościach pliku jest znak $. Co jest grane. Gdzie to się zapisywało. Dodam że użytkownik tego komputera żeby włączyć komputer musiał cały czas odłączać kabel sieciowy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum KOPI Strona Główna -> SBS 2003 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group